| |

/

|


АРХИВ ЖУРНАЛА
Подготовка к беременности
В ожидании ребенка
Роды
От 0 до 1 года
От 1 до 3 лет
От 3 до 6 лет
Семейный отдых и спорт
Детская страничка
Здоровье
Юридический ликбез

календарь событий на

18Mon 19Tue 20Wed 21Thu 22Fri 23Sat 24Sun

69 гостей и 0 пользователей


ПОДРОБНЕЕ

РЕГИСТРАЦИЯ

image
Вундеркинд
image
Экологическое освещение

image

ПОДРОБНЕЕ

 
 
Об оздоровлении детей
 
Як оздоровити д╕тей у 2008 роц╕

14.03.2008
М╤Н╤СТЕРСТВО ОСВ╤ТИ ╤ НАУКИ УКРА╥НИ
НАКАЗ
м. Ки╖в

" 18 " 02 2008р. № 101


Про орган╕зац╕ю л╕тнього
оздоровлення та в╕дпочинку
д╕тей у 2008 роц╕


В╕дпов╕дно до доручення Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 22.01.2008 № 50278/4/1-07 та з метою належно╖ п╕дготовки заклад╕в до проведення оздоровчо╖ кампан╕╖ у 2008 роц╕, а також з урахуванням недол╕к╕в, виявлених органами прокуратури в д╕яльност╕ орган╕в ╕ заклад╕в осв╕ти у 2007 роц╕ стосовно додержання законодавства щодо оздоровлення неповнол╕тн╕х,

НАКАЗУЮ:

1. М╕н╕стру осв╕ти ╕ науки Автономно╖ Республ╕ки Крим, начальникам управл╕нь осв╕ти ╕ науки обласних, Ки╖всько╖ та Севастопольсько╖ м╕ських державних адм╕н╕страц╕й:

1.1. Сп╕льно з м╕сцевими органами виконавчо╖ влади, ╕ншими державними установами, профсп╕лковими та громадськими орган╕зац╕ями провести необх╕дну орган╕зац╕йну роботу щодо сво╓часно╖ п╕дготовки ╕ проведення в╕дпочинку та оздоровлення д╕тей вл╕тку 2008 року, створення умов для зайнятост╕ д╕тей з використанням бази стац╕онарних дитячих оздоровчих заклад╕в, дошк╕льних, загальноосв╕тн╕х, профес╕йно-техн╕чних, позашк╕льних ╕ вищих навчальних заклад╕в тощо.

1.2. Ужити заход╕в щодо залучення додаткових кошт╕в для ф╕нансування л╕тнього оздоровлення та в╕дпочинку д╕тей, перш за все д╕тей-╕нвал╕д╕в, д╕тей-сир╕т та д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування, д╕тей, як╕ постраждали в результат╕ Чорнобильсько╖ катастрофи, д╕тей прац╕вник╕в правоохоронних орган╕в, в╕йськовослужбовц╕в та журнал╕ст╕в, як╕ загинули п╕д час виконання службових обов'язк╕в, д╕тей загиблих шахтар╕в, д╕тей ╕з малозабезпечених та багатод╕тних с╕мей, талановитих ╕ обдарованих д╕тей, л╕дер╕в учн╕вського та студентського самоврядування.

1.3. Сприяти залученню ╕нвестиц╕й на оздоровлення ╕ в╕дпочинок д╕тей, модерн╕зац╕ю дитячих оздоровчих заклад╕в, забезпечувати всеб╕чне заохочення та п╕дтримку п╕дпри╓мств, установ, орган╕зац╕й, заклад╕в, фонд╕в, об'╓днань громадян та окремих громадян у ╖х д╕яльност╕ щодо сприяння оздоровленню та л╕тньому в╕дпочинку д╕тей.

1.4. Передбачити розширення мереж╕ проф╕льних оздоровчих заклад╕в для творчо обдарованих д╕тей, учн╕в профес╕йно-техн╕чних, позашк╕льних ╕ студент╕в вищих навчальних заклад╕в, л╕дер╕в учн╕вського та студентського самоврядування.

1.5. Не допускати передачу об'╓кт╕в позашк╕льно╖ осв╕ти в оренду комерц╕йним структурам, використання оздоровчих заклад╕в не за призначенням або вилучення ╖х ╕з сфери позашк╕льно╖ осв╕ти.

1.6. Ужити заход╕в щодо оптим╕зац╕╖ д╕яльност╕ дитячих оздоровчих заклад╕в з денним перебуванням, передбачити зм╕цнення матер╕ально╖ бази навчальних заклад╕в, на баз╕ яких будуть функц╕онувати так╕ заклади.

1.7. Забезпечити контроль за дотриманням оздоровчими закладами вимог Закон╕в Укра╖ни "Про охорону дитинства", "Про забезпечення сан╕тарно-еп╕дем╕олог╕чного благополуччя населення", "Про пожежну безпеку", зокрема, створення безпечних умов для в╕дпочинку та оздоровлення д╕тей.

1.8. Подати до 25 кв╕тня 2008 року м╕н╕стерству (в╕дд╕лу позашк╕льно╖ осв╕ти, виховно╖ роботи та захисту прав дитини) ╕нформац╕ю про стац╕онарн╕ оздоровч╕ заклади, як╕ п╕дпорядкован╕ органам управл╕ння осв╕тою та к╕льк╕сть д╕тей (за категор╕ями), яких передбачено направити на в╕дпочинок та оздоровлення, за формою, що дода╓ться.

2. Департаменту вищо╖ осв╕ти (Болюбаш Я.Я.), ректорам (директорам) вищих навчальних заклад╕в ╤-IV р╕вн╕в акредитац╕╖:

2.1. Створювати для студент╕в, як╕ проходять педагог╕чну практику, необх╕дн╕ умови для дострокового проходження п╕дсумкового семестрового контролю.

2.2. Вжити заход╕в щодо оздоровлення студент╕в соц╕ально-незахищених категор╕й.

3. Департаменту профес╕йно-техн╕чно╖ осв╕ти (Десятов Т.М.), директорам профес╕йно-техн╕чних навчальних заклад╕в вживати заход╕в щодо орган╕зац╕╖ оздоровлення д╕тей-сир╕т учн╕в профес╕йно-техн╕чних навчальних заклад╕в.

4. В╕дд╕лу позашк╕льно╖ осв╕ти, виховно╖ роботи та захисту прав дитини (Рудковська Р.А.) створити банк даних стац╕онарних оздоровчих заклад╕в, як╕ п╕дпорядкован╕ органам управл╕ння осв╕тою.

5. М╕н╕стру осв╕ти ╕ науки Автономно╖ Республ╕ки Крим, начальникам управл╕нь осв╕ти ╕ науки обласних, Ки╖всько╖ та Севастопольсько╖ м╕ських державних адм╕н╕страц╕й, ректорам (директорам) вищих навчальних заклад╕в ╤-IV р╕вн╕в акредитац╕╖ до 25 березня 2008 року ╕нформувати м╕н╕стерство (в╕дд╕л позашк╕льно╖ осв╕ти, виховно╖ роботи та захисту прав дитини) про стан п╕дготовчо╖ роботи до проведення оздоровчо╖ кампан╕╖ у 2008 роц╕.

6. Нац╕ональному еколого-натурал╕стичному центру учн╕всько╖ молод╕ (Вербицький В.В.), Мал╕й академ╕╖ наук учн╕всько╖ молод╕ (Л╕совий О.В.), Укра╖нському державному центру позашк╕льно╖ осв╕ти (Лихота С.О.), Укра╖нському державному центру туризму ╕ кра╓знавства учн╕всько╖ молод╕ (Матющенко О.К.), Ком╕тету з ф╕зичного виховання та спорту МОН (Гамов В.Г.) подати до 20 березня 2008 року м╕н╕стерству (в╕дд╕л позашк╕льно╖ осв╕ти, виховно╖ роботи та захисту прав дитини) пропозиц╕╖ до Ор╕╓нтовного плану всеукра╖нських масових заход╕в з еколого-натурал╕стичного, науково-техн╕чного, художньо-естетичного, туристсько-кра╓знавчого, досл╕дницького-пошукового та ф╕зкультурно-спортивного напрям╕в позашк╕льно╖ осв╕ти на пер╕од червень-вересень 2008 року.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника м╕н╕стра Полянського П.Б.

М╕н╕стр ╤.О. Вакарчук

www.mon.gov.ua


 

 


СМОТРЕТЬ ДАЛЕЕ
   
                   
Copyright c 2006 Prepaid Solutions. Все права защищены.